:ham r3klamy --> séém x) plss <3 :ham

**

↓↓ DESS BY ↓↓

Pleť – základ tvého vzhledu

8. července 2010 v 11:18 | ĐaiSy.CraZzy |  Beauty
Péči o pleť se často nevěnuje dostatečná pozornost. To, že ti sem tam vyrazí nějaký ten pupínek, je pro tebe úplně normální. Neřešíš ani nijak zvlášť nějaké nerovnosti pleti, o kterých se tak často zmiňují známé herečky v reklamách. Tak to takto dál nejde!

Stalo se ti někdy, že jsi přišla z nějaké akce a byla jsi tak unavená, že jsi se "zapomněla" odlíčit? Tak takovým prohřeškům je konec. Pěkná pleť je základem tvého looku. Třeba na fotkách je neuvěřitelně poznat, jestli se o svoji pleť staráš nebo ne. Zářivá pleť je jednou z největších předností Kiki Kannibal. Ona se může pochlubit opravdu nádhernou pletí. Co bys říkala na zopakování "pleťového desatera"? Jdeme na to.
1)    Každý večer se odlič. Použij prvně odličovací mléko a potom tonik. Vyber si v obchodě takové, které se nejvíc budou hodit k typu tvé pleti.
2)    Používej krémy. Výživné krémy ti také pomohou rozzářit tvoji pleť. Tak hurá do toho, můžeš je používat jednou nebo dvakrát denně, záleží na typu krému. Pořádně si přečti návod, nebo se poraď s prodavačkou.
3)    Pokud máš pupínky, čokoláda je pro tebe tabu. Čokoláda a jiné tučné záležitosti bys měla raději vynechat. Sem tam se samozřejmě nic neděje, ale pokud je denně na tvém jídelníčku tabulka čokolády, tak by ses asi měla zamyslet.
4)    Pij! A to minimálně dva litry denně! I když to zní jako maličkost, tak si s tím nezahrávej. Lidé, kteří málo pijí, mívají pleť povadlou a mdlou. Nevím, jestli to chceš riskovat.
5)    Na kosmetice nešetři! Dej si pozor, že levnější kosmetika, především různé krémy, odličovadla, mohou způsobovat kožní problémy či alergie. Navíc je mnohem snazší dosáhnout dokonalého nalíčení s lepšími produkty.
6)    S výraznými problémy navštiv rychle kožní! Pokud máš pocit, že máš hodně akné, nebo to, co se ti objevilo na obličeji, ani není normální akné, rychle utíkej ke kožní lékařce. Ta ti na to něco předepíše a je to raz dva pryč.
7)    Make-up vybírej podle barvy pleti! Maximálně o odstín světlejší nebo tmavší. Pokud je tvůj make-up jiné barvy, líčení vypadá velmi nepřirozeně.
8)    Přípravky na akné jsou lepší než prstíky. Snaž se odolat pokušení každý pupínek nejprve podrobit operaci před zrcadlem. Raději večer použij Clean&Clear Blackhead cleaning, který krásně všechny pupínky dorána zlikviduje.
9)    Jednou za čas si dopřej speciální péči. Kup si v drogérii nějakou výživnou masku a udělej si příjemné odpoledne! Zase platí, že musí jít o masku určenou pro tvůj typ pleti.
10)    Pokud máš nepěknou pleť nezoufej. Není to konec světa. Navíc některé problémy mohou být způsobeny nadměrným stresem nebou špatnou náladou. Takže když se uklidníš, samy zmizí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
↓↓VYMĚNĚNÉ IKONKY↓↓
obrázky na profilx